Az izraeli hadsereg háromszor annyi palesztint ölt meg idén, mint tavaly – állítja a palesztin területeken működő izraeli emberjogi szervezet.
A Bcelem szerint a 660 áldozat fele civil, több mint 110-en kiskorúak voltak. A jogvédők kimutatták, hogy 9700 palesztint – köztük 350 kiskorút – tartanak fogva izraeli börtönökben. A különböző palesztin csoportok 2006-ban 17 izraelit és hat katonát öltek meg.
Kedves Olvasó!
Ha Ön is szeretné e-mailben megkapni a Hír TV válogatott híreit, regisztráljon!

