Forrás: Magyar Rádió

A dél-izraeli Szderótban két 14 éves fiút sebesített meg egy Gázai övezetből kilőtt palesztin rakéta – közölték izraeli orvosok. Egyikük állapota válságos.

Ezek volt az első sebesülések, amelyeket palesztin rakéta okozott a múlt hónapban életbe lépett tűzszünet óta. Izraeli források szerint Ehud Olmert izraeli kormányfő várhatóan ma dönt egy esetleges izraeli válaszlépésről.

MR

Comments are closed.