Forrás: MNO

Bezárás | Nyomtatás

Betlehem: Mahmúd Abbász is részt vett az éjféli misén

2006. december 25. 12:38

MNO

A palesztin frakciók közötti tűzszünetre és az izraeli-palesztin békefolyamat felújítására szólította fel a szembenállókat Jeruzsálem latin pátriárkája Betlehemben.

Jézus szülőhelyének közelében, a Szent Katalin templomban tartott éjféli misén részt vett Mahmúd Abbász palesztin elnök is.

A ciszjordániai városba az idén több ezer turista érkezett, sokkal többen, mint tavaly. A Jászol teret cserkészek, dudászenekarok és szentföldi, illetve külföldi látogatók töltötték meg Betlehemben.

(radio.hu)

Kiadja a Nemzet Lap és Könyvkiadó Kft. © 2001-2006

Szponzorált linkek

Comments are closed.