Forrás: Magyar Rádió

Irán felszólította az ENSZ Biztonsági Tanácsát, hogy kényszerítse rá Izraelt atomfegyverei leszerelésére.

A perzsa állam szerint a Közel-Keleten addig nem lesz béke, amíg Izrael nukleáris arzenálja fenyegeti a térséget. Az iráni ENSZ-nagykövet azután írt levelet a Biztonsági Tanács 15 tagállamának, hogy az izraeli kormányfő egy interjúban először utalt arra: a zsidó állam rendelkezik nukleáris fegyverekkel.

MR

Comments are closed.