Forrás: Híradó

A „békecsapat” tavaly novemberben 31 820 néző előtt 2-1-re kikapott a Nou Camp Stadionban az FC Barcelonától

Egy izraeli és palesztin labdarúgókból összeállított „békecsapat” andalúziai származású játékosokból verbuvált együttessel találkozik jótékony célú mérkőzésen december 27-én, Sevillában.

Az összecsapást a Simon Peresz baloldali veterán izraeli politikus által létrehozott Peresz Békeközpont támogatja.

A közel-keleti megbékélést célzó találkozón többek között olyan spanyol kiválóságok játszanak, mint Ramos (Real Madrid), Reyes (Real Madrid), Marchena (FC Valencia) és Juanito (Betis).

A „békecsapat” tavaly novemberben 31 820 néző előtt 2-1-re kikapott a Nou Camp Stadionban az FC Barcelonától.

Comments are closed.