Az iráni elnök ismét szólt Izraelről
2006. december 10. 10:17
MNO
Két nappal a Teheránba összehívott holokauszt-konferencia előtt Mahmúd Ahmadinezsád iráni elnök ismét tagadta Izrael Állam létezéshez való jogát.
Irán 30 országból hívott meg „tudósokat” a hétfőn kezdődő tanácskozásra, amelynek tervezett témái egyebek között az antiszemitizmus, a nácizmus és cionizmus, a gázkamrák létezése, illetve a holokauszt-tagadókat sújtó törvények.
(radio.hu)
Kiadja a Nemzet Lap és Könyvkiadó Kft. © 2001-2006

