Magyar Bálint nyilasozott
2006. december 3. 15:59
MNO
Az antiszemita és rasszista érzelmek kirekesztése miatt is fontos a holokauszt megismertetése a fiatalokkal – hangzott el a holokauszttal foglalkozó kutatók és pedagógusok budapesti tanácskozásán.
A Task Force nevű nemzetközi szervezet ülésén Magyar Bálint, idei soros elnök éles hangon szólt a kormányellenes tüntetéseken az elmúlt napokban látható Árpád-sávos lobogók használatáról. A Task Force magyarországi vezetője úgy vélte: akik ezeket a zászlókat lobogtatták, azok nyilas jelképekkel éltek.
(klubradio.hu)
Kiadja a Nemzet Lap és Könyvkiadó Kft. © 2001-2006

