Izraeli katonák csütörtök este Ciszjordániában agyonlőttek egy 16 éves palesztin fiút – közölték az áldozat hozzátartozói és szemtanúk. Az incidens a Náblusz melletti Bejta településen történt. A szemtanúk szerint a fiú kövekkel dobálta a katonákat.
Az izraeli hadsereg szerint a katonák azért lőtték le a palesztin fiút, mert az három gyújtó- és egy csőbombát hajított feléjük.
(MTI)

