A Gázai övezetben újra lőhetnek az izraeli katonák azokra a palesztin fegyveresekre, akik izraeli területre irányuló rakétatámadást készítenek elő.
A hadsereg a folytatódó palesztin támadások miatt oldotta fel a lőtilalmat. Az izraeli és a palesztin vezetés vasárnap állapodott meg a tűzszünetben, ennek ellenére már hétfőn újabb rakétákat lőttek ki Izrael irányába, sérülés nem történt.
MR

