Az európai integrációért felelős grúz államminiszter azzal vádolja Oroszországot, hogy náci módszereket alkalmaz grúz állampolgárokkal szemben.
Giorgi Baramidze Brüsszelben kijelentette: az utóbbi időben etnikai alapon üldöztek grúzokat és zártak be vállalkozásokat, úgy, mint a náci Németországban tették ezt a zsidókkal az 1930-as években.
A miniszter ugyanakkor hangsúlyozta, hogy Grúzia nyitott a párbeszédre, és kész tárgyalni Oroszországgal.
MR

