Ciszjordániábann három palesztint lőttek le izraeli katonák az éjjel.
Közülük ketten szemtanúk szerint civil fiatalok voltak, az izraeli hadsereg viszont úgy tudja, hogy egyikük az Iszlám Dzsihád, másikuk a Fatah tagja volt. A harmadik palesztinra akkor lőttek rá, amikor felmászott háza tetejére az izraeli csapatok közelében.
MR

