Forrás: Magyar Rádió

Ciszjordániábann három palesztint lőttek le izraeli katonák az éjjel.

Közülük ketten szemtanúk szerint civil fiatalok voltak, az izraeli hadsereg viszont úgy tudja, hogy egyikük az Iszlám Dzsihád, másikuk a Fatah tagja volt. A harmadik palesztinra akkor lőttek rá, amikor felmászott háza tetejére az izraeli csapatok közelében.

MR

Comments are closed.