Az izraeli katonai repülőgépek folytatják berepüléseiket Libanon légterébe – jelentette be az izraeli védelmi miniszter.
Amír Perec szerint erre azért van szükség, mert Hezbollah síita szervezet gerilláit továbbra is fegyvercsempészek látják el utánpótlással. A bejelentés néhány nappal azután hangzott el, hogy az ENSZ libanoni békefenntartóinak parancsnoka a Hezbollah és Izrael között nyáron kitört háborúnak véget vető ENSZ-határozat egyértelmű megsértésének nevezte az izraeli légtérsértéseket.
MR

