Forrás: Híradó

Eb-selejtező eredmények

A szombaton Magyarországon háromgólos sikert elkönyvelő norvég labdarúgó-válogatott hazai pályán 2-0-ra nyert Moldova ellen Európa-bajnoki selejtezőn.

A világbajnokságon negyedik portugálok meglepetésre csak döntetlent értek el Finnországban.

A világbajnokságon negyeddöntőig jutott ukrán labdarúgó-válogatott fordulatos mérkőzésen Grúzia ellen 3-2-es győzelemmel kezdte meg szereplését az Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: A csoport:Finnország-Portugália 1-1 (1-1)gól: Johansson (21.), illetve Nuno Gomes (41.)piros lap: Ricardo Costa (53., Portugália)

Örményország-Belgium 0-1 (0-1)gól: van Buyten (41.)

B csoport:Ukrajna-Grúzia 3-2 (1-1)g.: Sevcsenko (31.), Rotan (61.), Ruszol (78.), illetve Arveladze (37.), Demetradze (60.)

Litvánia-Skócia 1-2 (0-0)g.: Miceika (85.), illetve Dailly (46.), Miller (62.)

C csoport:Norvégia-Moldova 2-0 (0-0)g.: Stromstad (74.), Iversen (79.)piros lap: Berco (46., Moldova)

E csoport:Izrael-Andorra 4-1 (3-0)g.: Benayoun (9.), Ben Shushan (11.), Gershon (43., 11-esből), Tamuz (69.), illetve Fernandez (84.)piros lap: Silva (77., Andorra)

G csoport:Bulgária-Szlovénia 3-0 (0-0)g.: Bozsinov (58.), M. Petrov (72.), Telkijszki (81.)