Forrás: Magyar Rádió

Feledtette szombati kudarcát a magyar labdarúgó-válogatott. Az Eb-selejtező C csoportjának 2. játéknapján a mieink 3-1-re nyertek Zenicán Bosznia-Hercegovina ellen.

Az első félidőben a mezőny legjobbja, Huszti Szabolcs büntetőből szerezte meg a vezetést, majd két perccel később a bosnyák Spahicot kiállították. A félidő után Gera Zoltán és Dárdai Pál is betalált, majd Misimovic tizenegyesből szépített. A magyarok két mérkőzés után 1 győzelemmel és 1 vereséggel állnak, 4-5-ös gólkülönbséggel.

Európa-bajnoki selejtezők, 2. játéknap:

A csoport: Azerbajdzsán-Kazahsztán 1-1, Örményország-Belgium 0-1, Finnország-Portugália 1-1, B csoport: Litvánia-Skócia 1-2, Ukrajna-Grúzia 3-2, C csoport: Norvégia-Moldávia 2-0, Törökország-Málta 2-0, D csoport: Szlovákia-Csehország 0-3, E csoport: Oroszország-Horvátország 0-0, Izrael-Andorra 4-1, F csoport: Svédország-Liechtenstein 3-1, Izland-Dánia 0-2, G csoport: Bulgária-Szlovénia 3-0, Albánia-Románia 0-2.