Forrás: Magyar Rádió

Izraeli vadászgépek libanoni célpontokat támadtak hajnalban, miközben a Hezbollah vezetője Tel-Aviv bombázásával fenyegetett. Az izraeli gépek lőtték a bejrúti repülőtér környékét, és egy erőművet a Bekaa-völgytől délre, valamint egy hidat egy főként keresztények lakta kikötővárosban.

hirdetés

Comments are closed.