Forrás: Magyar Rádió

Libanoni fegyveresek fogságba ejtettek két izraeli katonát, amikor megtámadtak egy ellenőrző pontot a két ország határán. A támadók a Hezbollah katonai szárnyának tagjai voltak.

Közben Libanon területéről kilőtt katyusa-rakéták és aknavetőgránátok csapódtak be az észak-izraeli Felső-Galilea területére. Négy ember megsebesült. Szemtanúk szerint a támadás után az izraeli légierő harci repülőgépei húztak el a terület felett Libanon irányába.

MR

Comments are closed.