Győzelemmel folytatta szereplését U20-as női kosárlabda-válogatottunk az Eb-n.
A soproni, korosztályos Európa-bajnokság második fordulójában a mieink 73-70-re verték a franciákat, így hibátlan teljesítménnyel vezetik a csoportot. A B-jelű kvartett másik szombati találkozóján Ukrajna 75-68-ra legyőzte Izraelt.
Az utolsó csoportmérkőzésen, vasárnap a magyar csapat Ukrajnával csap össze.
Mobilpress

