Forrás: Magyar Rádió

Három rakétát lőttek ki hajnalban a Gázai övezetből Izraelre, az egyik a védelmi miniszter házának közelében csapódott be.

Az izraeli hadsereg megerősítette, hogy Amir Perec szülővárosában, Szderótban két találat ért egy házat, a harmadik lövedék pedig egy közeli településen csapódott be. Senki sem sérült meg.

A palesztin támadás egy nappal azután történt, hogy izraeli katonák a légierő támogatásával behatoltak a Gázai övezetbe, és megöltek négy palesztint, akik közül három a radikális Iszlám Dzsihád tagja volt.

MR

Comments are closed.