Forrás: MNO

2006. május 2. 13:51

MNO

Robbanás volt a palesztin nemzetbiztonsági hivatal Gázai övezetben található főhadiszállásánál. Két rendőr meghalt, hatan megsebesültek.

Az első információk szerint a detonációt izraeli tüzérségi lövedék okozhatta – írja a MR. Az izraeli hadseregnél azonban azt közölték, hogy nem tudnak a robbanásról.

(stop.hu)

Comments are closed.