Robbanás volt a palesztin nemzetbiztonsági hivatal Gázai övezetben található főhadiszállásánál. Két rendőr meghalt, hatan megsebesültek.
Az első információk szerint a detonációt izraeli tüzérségi lövedék okozhatta. Az izraeli hadseregnél azonban azt közölték, hogy nem tudnak a robbanásról.
MR

