Romba dőlt a palesztin nemzetbiztonsági hivatal Gázai övezetében található főhadiszállásának egyik épülete
A robbantásban két rendőrtiszt meghalt, hatan megsebesültek. Az első információk szerint a detonációt izraeli tüzérségi lövedék okozhatta.
Az izraeli hadsereg azonban egyelőre úgy nyilatkozott: nem tud a robbanásról.
hirado.hu/MTI

