Forrás: Híradó

Romba dőlt a palesztin nemzetbiztonsági hivatal Gázai övezetében található főhadiszállásának egyik épülete

A robbantásban két rendőrtiszt meghalt, hatan megsebesültek. Az első információk szerint a detonációt izraeli tüzérségi lövedék okozhatta.

Az izraeli hadsereg azonban egyelőre úgy nyilatkozott: nem tud a robbanásról.

hirado.hu/MTI

Comments are closed.