Jeruzsálemért Érdemrendet kapott Szili Katalin, az Országgyűlés elnöke és Mádl Ferenc volt köztársasági elnök.
A díjakat Izrael állam függetlenség napi ünnepségén adták át Budapesten. Az idén először átadott elismerést azok kapják, akik munkásságukkal segítik a magyar-izraeli kapcsolatok erősödését.
MR

