Forrás: Index

Dávid Kornél együttese, a spanyol Tau Vitoria lett a bronzérmes a férfi kosárlabda Euroligában, miután a harmadik helyért lejátszott mérkőzésen öt ponttal nyert a Barcelona ellen a prágai négyes döntőn.

A magyar kosaras hét ponttal vette ki a részét a sikerből, a Maccabi ellen elveszített elődöntőben tizenkettőig jutott.

Tau Vitoria (spanyol)-Barcelona (spanyol) 87-82 (26-19, 21-17, 15-24, 25-22)

döntő: Maccabi Tel Aviv (izraeli)-CSZKA Moszkva (orosz) 20:30 ó

Comments are closed.