Forrás: Hírtv

Dávid Kornél együttese lett a bronzérmes a férfi kosárlabda Euroligában. A spanyol Tau Vitoria a harmadik helyért a Barcelonát verte 87-82-re. A magyar játékos 7 pontot szórt.

A győzelmet a CSZKA-Moszkva szerezte meg, miután a fináléban az orosz együttes 73-69-re legyőzte az izraeli Maccabi Tel Avivot.

(rp)

Comments are closed.