Izrael folytatja a célzott likvidálásokat a palesztin szélsőségesek ellen – ismertette a védelmi miniszter.
Saul Mofaz közölte, hogy a Gáza övezet mentén folytatják továbbá az akciókat azon palesztin fegyveresek ellen, akik rakétákat lőnek ki izraeli településekre.
Az izraeli védelmi tárca vezetője a hónap elején adott szabad utat az Iszlám Dzsihád radikális palesztin szervezet vezetői elleni célzott gyilkosságoknak a Netánjában elkövetett, öt emberéletet követelő öngyilkos merénylet után.
(Forrás: klubradio.hu)

