Forrás: Magyar Rádió

Az izraeli védelmi miniszter kijelentette, hogy országa folytatja a célzott likvidálásokat a palesztin szélsőségesek között.

Saul Mofaz azt is közölte: a Gázai övezet mentén fokozzák akcióikat azok ellen a palesztin fegyveresek ellen, akik rakétákat lőnek ki izraeli településekre.

A védelmi tárca vezetője december elején adott szabad utat az Iszlám Dzsihád radikális palesztin szervezet vezetői elleni célzott gyilkosságoknak a Netánjában elkövetett, öt emberéletet követelő öngyilkos merénylet után.

MR

Comments are closed.