Forrás: Hírtv

Egy palesztin anya és két lánya megsebesült, amikor egy izrali rakéta csapódott be Rafahban – közölték palesztin kórházi források.

Az izraeli hadseregben azonban azt közölték, hogy az Iszlám Dzsihád és az al-Aksza Mártírjainak Brigádjai palesztin szervezetek épületeit vették célba, nem magánszemélyeket. Ezt a két csoportot gyanúsítják az órákkal ezen eset előtt elkövetett Izrael elleni rakétatámadásokkal. A palesztinok egyik vezetőjük meggyilkolása miatt lőtték Izraelt.

Comments are closed.