Forrás: Magyar Rádió

Az izraeli hadsereg egy összecsapásban megölt két palesztint a ciszjordániai Túl-Karm közelében.

Palesztin szemtanúk szerint a katonák fegyvertelen tiltakozók csoportjára nyitottak tüzet, akik kövekkel dobáltak meg egy katonai terepjárót.

Egy izraeli szóvivő viszont azt mondta, hogy a palesztinok rálőttek a katonákra, akik viszonozták a tüzet.

MR

Comments are closed.