Forrás: MNO

Fölényes és magabiztos győzelmet ért el eddigi mindkét mérkőzésén a a magyar női párbajtőr-válogatott a Zalaegerszegen zajló vívó Európa-bajnokságon – olvasható az nso.hu-n.

A magyar együttes a nyolc közé jutásért Izraelt győzte le 17 tussal, majd a korábbi Európa-bajnok, Svájc ellen kilenc tussal, 43-34-re nyert a Révész Júlia, Szász Emese, Hormay Adrienn, Tóth Hajnalka összeállítású magyar csapat, így már az elődöntőben van.

Comments are closed.