Forrás: Index

Palesztin fegyveresek megöltek két izraeli katonát

június 30. 16:03

[MTI]

Az al-Aksza Mártírjainak Brigádjai palesztin fegyveres terrorszervezet csütörtökön bejelentette, hogy megölt két izraeli katonát a ciszjordániai Nábluszban. Az izraeli hadsereg nem kommentálta a közlést. A Fatah mozgalomhoz közel állónak tartott brigádok Ajman Júda egységeinek egy szóvivője arról számolt be, hogy a két katona egy eltévedt razziaegységhez tartozott. Az al-Aksza Brigádok egy másik frakciója, a Maszúd Ajjád Mártír Csoportja előzőleg azt közölte, hogy elrabolt két katonát Náblusznál. Az emberrablásról palesztin forrásokra hivatkozva beszámolt a dubaji székhelyű al-Arabíja műholdas tv is. Az al-Aksza Mártírjainak Brigádjai palesztin fegyveres terrorszervezet csütörtökön bejelentette, hogy megölt két izraeli katonát a ciszjordániai Nábluszban. Az izraeli hadsereg nem kommentálta a közlést. A Fatah mozgalomhoz közel állónak tartott brigádok Ajman Júda egységeinek egy szóvivője arról számolt be, hogy a két katona egy eltévedt razziaegységhez tartozott. Az al-Aksza Brigádok egy másik frakciója, a Maszúd Ajjád Mártír Csoportja előzőleg azt közölte, hogy elrabolt két katonát Náblusznál. Az emberrablásról palesztin forrásokra hivatkozva beszámolt a dubaji székhelyű al-Arabíja műholdas tv is.

Comments are closed.