Forrás: Magyar Rádió

Ciszjordániában izraeli katonák őrizetbe vették az Iszlám Dzsihád 14 tagját.

A palesztin szervezet harcosait azután fogták el, hogy palesztin fegyveresek megöltek egy izraeli telepest, ötöt pedig megsebesítettek Hebron közelében.

Utóbb a Fatah mozgalomhoz kötődő fegyveres csoport, az Al-Aksza Mártírjainak Brigádjai közölte, hogy szervezetük hajtotta végre a támadást.

Ezzel együtt a héten már hetvennél több Iszlám Dzsihád-tagot vett őrizetbe az izraeli hadsereg.

MR

Comments are closed.