Forrás: MA

Az izraeli herzliyai repülőtérnek idő előtt be kellett zárnia egy kalózrádió adása miatt.

2005.06.25 21:18 Spicy Press Hírügynökség

Este hatkor leállt a reptéren a légi forgalom irányítása, mert egy kalózrádió adása megzavarta a repülőtér megszokott forgalmát. A pilóták ennek következtében nem tudtak kapcsolatot tartani az irányítótoronnyal. Az izraeli Hírközlési Minisztérium a legújabb technológiával próbálja felderíteni a kalózrádiókat. Megítélésük szerint a nem engedélyezett rádióadás emberekéleteket sodorhat és sodor veszélybe.

Comments are closed.