Forrás: Híradó

A szerencsétlenség okait bizottság vizsgálja

Legalább nyolc halottja és csaknem 200 sebesültje van a keddi izraeli balesetnek, amelyben egy személyvonat és egy teherautó ütközött. Tizenöt sérült állapota válságos.

Meir Sítrit izraeli közlekedési miniszter a közszolgálati rádióban bejelentette, hogy vizsgálóbizottságot hozott létre az Asdod dél-izraeli kikötőváros közelében bekövetkezett szerencsétlenség okainak kivizsgálására.

A teherautó – eddig ismeretlen okból – nyílt terepen rohant bele a vonatba. Ez volt Izrael történetének egyik legsúlyosabb vasút szerencsétlensége.

hirado.hu/MTI (fotó: Haaretz)

Comments are closed.