Forrás: Index

A palesztinok rakétákkal támadták Izraelt

2004. július 2. 19:59

[MTI]

Újabb rakétatámadást intéztek pénteken palesztin fegyveresek a Gázai övezetből az Izrael déli részén lévő Szderot település ellen. Egy személy sokkot kapott, más sérültről nem érkezett jelentés – tájékoztattak a mentők illetve izraeli tömegtájékoztatási eszközök.

Szderot várost a közelmúltban több palesztin támadás érte. A pénteki támadás után egy személyt, aki enyhébb sokkot kapott, az utcán részesítettek elsősegélyben. A hét elején egy palesztin rakéta két izraeli halálát okozta, egyikük egy hároméves kisgyermek volt. Palesztin fegyveresek már két éve házi készítésű rakétákkal lövik az izraeli városokat és településeket. A fegyver újabb változata pánikot keltett az izraeli lakosság körében.

Comments are closed.