Tisztelt Raj Tamás Tisztelt rabbi Úr: Mint valamikori szegedi rabbi fordulok Önhöz, hogy anyám , az utolsó Wolf meghalt. Talán drága rokonainkra emlékszik.
Mivel anyám kívánsága volt, hogy elhamvasszák. Ennek ellenére szeretnék Kaddist mondani. Azt sem tudom hogy meg lesz-e a minje.Különben 2-éves ulpanon vettem részt itt Szegeden, de imát mondani folyamatosan az más. Hogyan lehet ezt megoldani. Nagy tisztelettel Halmos /Hirschl/ Lajos
december 23rd, 2007 at 10:05
Tisztelt Raj Tamás Tisztelt rabbi Úr: Mint valamikori szegedi rabbi fordulok Önhöz, hogy anyám , az utolsó Wolf meghalt. Talán drága rokonainkra emlékszik.
Mivel anyám kívánsága volt, hogy elhamvasszák. Ennek ellenére szeretnék Kaddist mondani. Azt sem tudom hogy meg lesz-e a minje.Különben 2-éves ulpanon vettem részt itt Szegeden, de imát mondani folyamatosan az más. Hogyan lehet ezt megoldani. Nagy tisztelettel Halmos /Hirschl/ Lajos