Események betöltése

« Összes Események

  • Ez az esemény elmúlt.

TuBiSvát Komáromban

 

2007. Február 11-én 11.30 óra

A Komáromi Zsidó Hitközség szertettel meghív minden Kedves Érdeklődőt a Shalom klub évadnyitó összejövetelére, melyet hagyományosan TuBiSvát

(a fák újéve) alkalmából tartunk a Menház – Zsidó Kulturális és Közösségi Központ Wallenstein Zoltán termében.

A ünnepről Radnóti Zoltán rabbi (Budapest) tart ismertetőt.

Mindenkit sok gyümölccsel és szeretettel várunk!

Mazsihisz

Comments are closed.